Portfolio

W świecie tak szybkim uchwycić emocje, uchwycić wszystkie naraz, na każdym zdjęciu z osobna.

W jednym kadrze zawrzeć cały świat mijającej chwili...

Ślub slider

Ślub

Gdy zacznie się Ten dzień – patrz na mnie. Gdy minie, patrz nadal – patrz już zawsze.
sesje-główne-compressor

Sesje

Z różnorodności uczuć wyselekcjonować te najważniejsze. Te, które uchwycone dziś, za dwadzieścia lat nadal będą aktualne.
sesje-rodzinna-1-compressor

Reportaż

Czasu nie da się zatrzymać, można go przechytrzyć i zamknąć w fotografii. Chaotyczny bieg świata powstrzymać na moment.
Co ludzie myślą o mojej pracy

Zdjęcia z naszego ślubu są najlepszymi ślubnymi fotografiami jakie widzieliśmy i wcale nie dlatego, że są nasze Emotikon smile Bardzo nam odpowiada fakt, że ilość zdjęć "pozowanych" została zminimalizowana i zastąpiona zdjęciami, które odzwierciedlają prawdziwe emocje towarzyszące nam i naszym gościom.

Każda Młoda Para wie, że wiele rzeczy, które dzieją podczas ceremonii i samego wesela z natłoku emocji i wrażeń gdzieś umyka. Dzięki fotografiom zrobionym przez Rafała mogliśmy to wszytko przeżyć jeszcze raz, tym razem już na spokojnie.

Na wielkie brawa zasługuje tez atmosfera podczas zdjęć plenerowych, która sprawiła,że dyskomfort spowodowany byciem "w centrum uwagi" stał się zupełnie zbędnym i zapomnianym elementem, a efekt zdjęć jak zwykle BOSKI.

Magda i Karol
Magda i Karol

Jednym z najważniejszych punktów przygotowań do ślubu i wesela jest wybór fotografa, bo to właśnie on zapisuje ten wyjątkowy dzień na papierze i stanowi nieodłączną część wspomnień. Przede wszystkim zależało nam na naturalności zdjęć, nie chcieliśmy oglądać wymuszonych i wykreowanych min i uśmiechów.

Oglądając wcześniejsze prace Rafała, byliśmy pewni, że to właśnie on, a nie kto inny spełni nasze oczekiwania- nie pomyliliśmy się. Rafał doskonale wyczuwa atmosferę miejsca i chwili, łapiąc ją w najdoskonalszym momencie.

Jest profesjonalistą w każdym calu, jednak jego perfekcjonizm nie przysłania artystycznego podejścia i spojrzenia. Polecamy współpracę z Rafałem wszystkim tym, którzy marzą o wyjątkowych fotografiach ślubnych i nie tylko.

Patrycja i Arek
Patrycja i Arek

Rafała poznałem podczas jednego z koncertów Acid Drinkers i od razu spodobała mi się Jego praca; znakomite zdjęcia, nieoczywiste ujęcia, które wychwytywały ten „magiczny” moment; nie były i nie są to zdjęcia jakich pełno w internecie; każde z nich jest wyjątkowe i oryginalne; Później zupełnie przypadkiem okazało się, że to Rafał był autorem mojego ulubionego zdjęcia z zawodów MTB, w których brałem udział;
Jako, że chcieliśmy z rodziną mieć zrobioną profesjonalną sesję zdjęciową (na potrzeby pewnego projektu), natychmiast pomyślałem o Rafale, choć nie ukrywam jechaliśmy do Niego pełni obaw, bo co innego jest fotografować zespoły w swoim żywiole na scenie, a co innego sceptycznie nastawioną rodzinę (z dzieckiem), która nie znosi „ustawianych” zdjęć; Jak się okazało, nasze obawy były bezpodstawne i Rafał sprawił, że ta sesja była czystą przyjemnością, a zdjęcia wyszły naprawdę piękne; Dodam, że najbardziej zadowolona była pięcioletnia Matylda i to również zasługa umiejętnego podejścia Rafała;
Na pewno skorzystamy jeszcze z usług Rafała, zwłaszcza, że zbliża się 10-ta rocznica ślubu mojego i żony, a ze zdjęć ślubnych nie jesteśmy zadowoleni i chcielibyśmy „powtórzyć” sesję; Bazując na doświadczeniu jakie mamy we współpracy w Rafałem, a także oglądając inne zdjęcia Jego autorstwa w zakresie fotografii ślubnej, o wynik sesji jesteśmy spokojni;
Pozdrawiam Marcin razem z Su i Matyldą

Marcin Su i Matylda
Marcin Su i Matylda